Zapraszamy już w sobotę do Robotowa przy  ul. Armii Krajowej na I część warsztatów na Poziomie A- podstawowym. II część tydzień później w sobotę. Uczestnika zapisać można telefonicznie, mailowo lub przez Formularz Zgłoszenia na stronie.

Każdy z poziomów (A, B oraz C) to 12 godzin nauki i zabawy, trwającej po 6 godzin w dwie kolejne soboty. Podczas warsztatów uczestnicy uczą się na czym polega produktywna praca z komputerem, do czego służą m.in. różne czujniki. Otrzymują wiedzę nie tylko z dziedziny robotyki, ale także fizyki czy matematyki, a wszystko to w języku dostosowanym do ich wieku, przekazywane przez profesjonalnych prowadzących. Przede wszystkim jednak uczestnicy warsztatów w ROBOTOWIE wyśmienicie się bawią w gronie rówieśników i nawet nie spostrzegają, jak coraz bardziej zaawansowane staje się ich logiczne myślenie i jak szybko ujawniają się ich zdolności techniczne.

Grupa 5-7 lat (przedszkole i dzieci rozpoczynające szkołę)/ Grupa 8-10 lat/ Grupa 11 lat+:
I część: 9. grudnia (sobota), godz. 10-16 
II część: 16. grudnia (sobota), godz. 10-16 
Koszt całego poziomu (2 dni z wyżywieniem) 280 zł.
Zapewniamy drugie śniadania, obiady, napoje. Po zaliczeniu poziomu podstawowego A uczestnicy będą mogli zapisać się na zajęcia na poziomie B (średniozaawansowanym).

Miejsce: ROBOTOWO, ul. Armii Krajowej 12
Zapisy i informacje: warsztaty@robotowo.pl, kom. 663 890 511
Aktualny harmonogram: TUTAJ
W tym samym czasie odbywają się też warsztaty na poziomie B oraz C- terminy w zakładce harmonogram na stronie www.robotowo.pl.