Można to zrobić przez formularz na stronie, telefonicznie lub osobiście w naszej siedzibie. Pełne dane w zakładce KONTAKT.

Do wyboru mamy kilka trybów warsztatów:

  • Weekendowe (zajęcia odbywają się w soboty),
  • Semestralne (zajęcia odbywają się cyklicznie raz w tygodniu) w siedzibie lub szkole (PARTNERZY),
  • Półkolonie (5-o dniowe warsztaty w czasie wakacji i ferii),
  • Eventy – warsztaty tematyczne organizowane raz w miesiącu, szczegóły w AKTUALNOŚCI lub HARMONOGRAM.
  • W zakładce OFERTA wybierz rodzaj zajęć zgodny z wiekiem twojego dziecka
  • W opisie warsztatów podane są tryby realizacji oraz termin, wybierz dogodny dla siebie (weekendy, w tygodniu, wakacje/ferie)
  • Dokonaj zapisu najlepiej przez formularza na stronie lub mailowo, telefonicznie , a my przydzielimy dziecko do odpowiedniej dla niego grupy

W przypadku warsztatów odbywających się w weekendy lub półkolonii należy zgłosić nieobecność przynajmniej 24 h wcześniej oraz ustalić z nami termin ich odrobienia.

W przypadku Warsztatów Semestralnych, należy skontaktować się z nami mailowo przed lub po opuszczonych zajęciach i ustalić termin kiedy można je odrobić.

Tak. W naszej siedzibie są przewidziane miejsca dla osób oczekujących. Podczas warsztatów lub urodzin udostępniamy rodzicom/opiekunom wygodne kanapy oraz stoliki. Można u nas zamówić kawę lub herbatę. Obecność rodziców/opiekunów podczas warsztatów lub urodzin nie jest jednak wymagana, dzieci pozostają pod opieką naszej kadry.

Tak. Liczba przerw jest dostosowana do aktualnej grupy. Warsztaty są prowadzone w taki sposób, aby budowanie oraz programowanie były przeplatane prezentacjami oraz materiałami filmowymi lub zabawami w sali, a minimalna liczba przerw wynosi:

  • 1 przerwa podczas warsztatów 1.5- 2 h ,
  • 2 przerwy podczas warsztatów 3 – 4 h,
  • 3 przerwy podczas warsztatów 6 h oraz półkolonii  (w tym dłuższa przerwa obiadowa).

Podczas półkolonii prowadzone są gry terenowe na placu zabaw lub boisku oraz zabawy integracyjne w salach na początku zajęć. Dodatkowo w każdej z sal dostępna jest pufka odpoczynku, jak również możliwość wypoczęcia w sali dywanowej.

Nie. Dzieci budując i programując korzystają z komputerów lub tabletów, natomiast wstęp teoretyczny oraz prezentacje odbywają się na specjalnie przygotowanych do tego pomocach naukowych. Dzieci mają możliwość własnoręcznie przetestować mechanizmów, czy ułożyć program na tablicy za pomocą specjalnych bloczków.

Nasza kadra poza przekazaniem wiedzy z zakresu robotyki i programowania kładzie również nacisk na aspekty związane z funkcjonowaniem w grupie oraz radzenie sobie z trudnościami. Nauka robotyki jest dla nas równie ważna, jak wyposażenie uczestnika w kompetencje społeczne. Dlatego też pracujemy w parach ucząc się przy tym współpracy, tolerancji i szacunku. Dzieci podczas zajęć nie tylko budują i programują roboty, ale wspólnie uczą się rozwiązywać problemy techniczne, czy konflikty. Uczestnicy pomagają sobie wzajemnie, jak również konfrontują się z niepowodzeniami i starają się zmieniać je w sukcesy.

Jeżeli zamawiasz u nas poczęstunek, my zapewniamy również zastawę. Jeśli jednak decydujesz się samodzielnie go przygotować, zabierz ze sobą własną zastawę urodzinową.