HARMONOGRAM

ul. Armii Krajowej 12

Weekendy (warsztaty i eventy)

ROBOTYKA Warsztaty Wprowadzające:
Grupa 5-7 lat (przedszkole i dzieci rozpoczynające szkołę), Grupa 8-10 lat oraz Grupa 11+ lat:
12. maja (sobota), godz. 10-13
19. maja (sobota), godz. 10-13
9. czerwca (sobota), godz. 10-13
23. czerwca (sobota), godz. 10-13
Koszt spotkania: 80 zł (zapewniamy drugie śniadanie i napoje)

ROBOTYKA Warsztaty Dwudniowe:
Grupy 5-7 lat (przedszkole i dzieci rozpoczynające szkołę), Grupa 8-10 lat oraz Grupa 11+ lat:
12. maja (sobota), godz. 10-16 (Poziom A, B oraz C część I)
19. maja (sobota), godz. 10-16 (Poziom A, B oraz C część II)

PROGRAMOWO Warsztaty Dwudniowe:
Grupy 10+ lat:
12. maja(sobota), godz. 10-16 (Poziom A, B oraz C część I)
19. maja (sobota), godz. 10-16 (Poziom A, B oraz C część II)
Koszt 2 dni (jednego poziomu): 280 zł (zapewniamy drugie śniadania, obiady oraz napoje)

CENNIK: https://www.robotowo.pl/cennik/

OFERTA: https://www.robotowo.pl/oferta/

Semestralne

Rok szkolny 2017/2018

NOWE GRUPY- ZAPISY!

PONIEDZIAŁEK (start 26.02.2018)
16:45 – 17:30 Mały Konstruktor -nauki ścisłe dla dla dzieci 3-4 lat (www.placrozwoju.pl)
16:45 – 17:30 Akademia Inżyniera nauki ścisłe dla dzieci 4-5 lat (www.placrozwoju.pl)
17:30 – 19:00 PROGRAMOWO – nauka programowania 10+ lat

ŚRODA (start 28.02.2018)
17:30 – 19:00 Warsztaty Robotyki – 5-7 lub 8 -10, 11+ lat

Warsztaty Semestralne odbywają się cyklicznie przez cały rok szkolny w następujących terminach:

PONIEDZIAŁEK 
17:30 – 19:00 PROGRAMOWO – nauka programowania 10+ lat
WTOREK 
17:15 – 18:45 Warsztaty Robotyki  od podstaw 5-7 lub 8 -10, 11+ lat
ŚRODA 
17:30 – 19:00 Warsztaty Robotyki dla zaawansowanych 5-7 lub 8 -10, 11+ lat
CZWARTEK 
17:30 – 19:00 Warsztaty Robotyki – od podstaw 5-7 lub 8 -10, 11+ lat

CENNIK: https://www.robotowo.pl/cennik/

OFERTA: https://www.robotowo.pl/oferta/

Półkolonie - Robotyka (5-7, 8-10,11+ lat)

Warsztaty A+B+C odbywają się w kilku terminach  do wyboru:
2-6 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
16-20 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
30.07- 3.08 (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
20-24 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Warsztaty Mistrzów I, II, III, IV odbywają się w kilku terminach do wyboru:
25-29 czerwca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
9-13 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
23-27 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
6-10 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
27-31 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Półkolonie - PROGRAMOWO (10+ lat)

Warsztaty A+B+C w dwóch terminach do wyboru:
25-29 czerwca , codziennie w godz. 9:00-16:15
6-10 sierpnia, codziennie w godz. 9:00-16:15

Warsztaty Mistrzów I, II, III równolegle w trzech terminach do wyboru:
9-13 lipca, codziennie w godz. 9:00-16:15
23-27 lipca, codziennie w godz. 9:00-16:15
20-24 sierpnia, codziennie w godz. 9:00-16:15

Półkolonie - Akademia Inżyniera (4-5 lat)

W trzech terminach do wyboru:
2-6 lipca, w godz. 9:00- 16:15
30.07-3.08, w godz. 9:00- 16:15 
27-31.08, w godz. 9:00- 16:15 

ul. T. Szafrana 5

Weekendy (warsztaty i eventy)

ROBOTYKA Warsztaty Wprowadzające:
Grupa 5-7 lat (przedszkole i dzieci rozpoczynające szkołę), Grupa 8-10 lat oraz Grupa 11+ lat:
26. maja (sobota), godz. 10-13
16. czerwca (sobota), godz. 10-13
Koszt spotkania: 80 zł (zapewniamy drugie śniadanie i napoje)

Od września 2018 r.
9:45 – 10:30 Pomysłowe Klocki – zajęcia ogólnorozwojowe 2-3 lat
9:45 – 10:30 Mały Konstruktor – nauki ścisłe dla dzieci 3-4 lat
9:45 – 10:30 Akademia Inżyniera – nauki ścisłe dla dzieci 4-5 lat

Semestralne

Od września 2018 r.

Warsztaty Semestralne odbywają się cyklicznie przez cały rok szkolny w następujących terminach:

PONIEDZIAŁEK 
17:30 – 19:00 Warsztaty Robotyki 5-7 lub 8 -10, 11+ lat
17:45 – 18:30 Akademia Inżyniera – nauki ścisłe dla dzieci 4-5 lat
WTOREK 
10:00 – 12:00 Placowe Przedszkole – zajęcia adaptacyjne 1.5-3 lat
17:30 – 19:00 PROGRAMOWO – nauka programowania 10+ lat
ŚRODA
17:30 – 18:15 Pomysłowe Klocki – zajęcia ogólnorozwojowe 2-3 lat
17:30 – 18:45 Warsztaty Robotyki– 5-7 lub 8 -10, 11+ lat
CZWARTEK 
10:00 – 12:00 Placowe Przedszkole – zajęcia adaptacyjne 1.5-3 lat
17:45 – 18:30 Mały Konstruktor – nauki ścisłe dla dzieci 3-4 lat

CENNIK: https://www.robotowo.pl/cennik/

OFERTA: https://www.robotowo.pl/oferta/

Półkolonie - Robotyka (5-7, 8-10,11+ lat)

Warsztaty A+B+C odbywają się w kilku terminach  do wyboru:
25-29 czerwca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
9-13 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
23-27 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
6-10 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
27-31 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Warsztaty Mistrzów I, II, III, IV odbywają się w kilku terminach do wyboru:
2-6 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
16-20 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
30.07- 3.08 (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
20-24 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Półkolonie - PROGRAMOWO (10+ lat)

Poziomy A+B+C w trzech terminach do wyboru:
2 – 6 lipca, codziennie w godz. 9:00-16:15
16-20 lipca, codziennie w godz. 9:00-16:15
27-31 sierpnia, codziennie w godz. 9:00-16:15

Warsztaty Mistrzów I, II, III  równolegle w terminie:
30.07- 3.08, codziennie w godz. 9:00-16:15

Półkolonie - Akademia Inżyniera (4-5 lat)

W dwóch terminach do wyboru:
6-10 sierpnia, w godz. 9:00- 16:15
9-13 lipca, w godz. 9:00- 16:15