HARMONOGRAM

ul. Armii Krajowej 12

Weekendy (warsztaty i eventy)

SOBOTA (start 15.09.2018)
09:45 – 10:30 Pomysłowe Klocki – zajęcia ogólnorozwojowe 2-3 lata (www.placrozwoju.pl)
10:00 – 13:00 Warsztaty Wprowadzające – robotyka 5-7 lub 8-10, 11+ lat WYBRANE SOBOTY
10:00 – 16:00 Event – warsztaty tematyczne m. in.  z Minecraftem, Raspberry Pi, Micro:Bitem, Dote&Dashem oraz wiele innych –WYBRANE SOBOTY

ROBOTYKA Warsztaty Wprowadzające:
Grupa 5-7 lat (przedszkole i dzieci rozpoczynające szkołę), Grupa 8-10 lat oraz Grupa 11+ lat:
18. sierpnia (sobota), godz. 10-13
8. września (sobota), godz. 10-13
13. października (sobota), godz. 10-13
10. listopada (sobota), godz. 10-13
8. grudnia (sobota), godz. 10-13
12. stycznia (sobota), godz. 10-13
9. luty (sobota), godz. 10-13
9. marca (sobota), godz. 10-13
13. kwietnia (sobota), godz. 10-13
11. maja (sobota), godz. 10-13
8. czerwca (sobota), godz. 10-13
Koszt spotkania: 80 zł (zapewniamy drugie śniadanie i napoje)

Event – Warsztaty Tematyczne:
8. września (sobota) – Powitanie jesieni z Minecraftem (8+ lat)
13. października (sobota) – Wyzwanie programowanie z Micro:Bitem
10. listopada (sobota) – Robotowy MIX – dzień nowości w ROBOTOWIE
8. grudnia (sobota) – Rodzinne Składanie
12. stycznia (sobota) – Raspberry Pi – odkryj malinowego Scratcha
9. luty (sobota) – wkrótce
9. marca (sobota) – wkrótce
13. kwietnia (sobota) – wkrótce
11. maja (sobota) – wkrótce
8. czerwca (sobota) – wkrótce
Do wyboru karnety: MINI (2h)-60 zł, MIDI (4h+drugie śniadanie)-100 zł, MAXI (6h+drugie śniadanie i obiad)-140 zł. Przez cały czas trwania warsztatów uczestnicy mają dostęp do napojów.

CENNIK: https://www.robotowo.pl/cennik/

OFERTA: https://www.robotowo.pl/oferta/

Semestralne

Rok szkolny 2018/2019

NOWE GRUPY- REKRUTACJA RUSZA!

PONIEDZIAŁEK (start 10.09.2018)
10:00 – 12:00 Placowe Przedszkole – zajęcia adaptacyjne 1,5-3 lata (www.placrozwoju.pl)
16:45 – 17:30 Akademia Inżyniera nauki ścisłe dla dzieci 4-5 lat (www.placrozwoju.pl)
17:45 – 18:30 Mały Konstruktor -nauki ścisłe dla dla dzieci 3-4 lat (www.placrozwoju.pl)

17:30 – 19:00 PROGRAMOWO – nauka programowania 10+ lat

WTOREK (start 11.09.2018)
17:30 – 18:15 Pomysłowe Klocki – zajęcia ogólnorozwojowe 2-3 lata (www.placrozwoju.pl)
17:15 – 18:45 Warsztaty Robotyki – 5-7 lub 8 -10, 11+ lat dla początkujących

ŚRODA  (start 12.09.2018)
10:00 – 12:00 Placowe Przedszkole – zajęcia adaptacyjne 1,5-3 lata (www.placrozwoju.pl)
17:30 – 19:00 Warsztaty Robotyki – 5-7 lub 8 -10, 11+ lat dla zaawansowanych

CZWARTEK (start 13.09.2018)
16:45 – 17:30 Mały Konstruktor -nauki ścisłe dla dla dzieci 3-4 lat (www.placrozwoju.pl)
17:45 – 18:30 Akademia Inżyniera nauki ścisłe dla dzieci 4-5 lat (www.placrozwoju.pl)
17:30 – 19:00 Warsztaty Robotyki – 5-7 lub 8 -10, 11+ lat dla początkujących

CENNIK: https://www.robotowo.pl/cennik/

OFERTA: https://www.robotowo.pl/oferta/

Półkolonie - Robotyka (5-7, 8-10,11+ lat)

Warsztaty A+B+C odbywają się w kilku terminach  do wyboru:
2-6 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
16-20 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
30.07- 3.08 (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
20-24 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Warsztaty Mistrzów I, II, III, IV odbywają się w kilku terminach do wyboru:
25-29 czerwca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
9-13 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
23-27 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
6-10 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
27-31 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Półkolonie - PROGRAMOWO (10+ lat)

Warsztaty A+B+C w dwóch terminach do wyboru:
25-29 czerwca , codziennie w godz. 9:00-16:15
6-10 sierpnia, codziennie w godz. 9:00-16:15

Warsztaty Mistrzów I, II, III równolegle w trzech terminach do wyboru:
9-13 lipca, codziennie w godz. 9:00-16:15
23-27 lipca, codziennie w godz. 9:00-16:15
20-24 sierpnia, codziennie w godz. 9:00-16:15

Półkolonie - Akademia Inżyniera (4-5 lat)

W trzech terminach do wyboru:
2-6 lipca, w godz. 9:00- 16:15
30.07-3.08, w godz. 9:00- 16:15 
27-31.08, w godz. 9:00- 16:15 

ul. T. Szafrana 5

Weekendy (warsztaty i eventy)

SOBOTY (15 września 2018 r.):
9:45 – 10:30 Pomysłowe Klocki– zajęcia ogólnorozwojowe 2-3 lat
9:45 – 10:30 Mały Konstruktor– nauki ścisłe dla dzieci 3-4 lat
9:45 – 10:30 Akademia Inżyniera– nauki ścisłe dla dzieci 4-5 lat
10:00 – 13:00 Warsztaty Wprowadzające – robotyka 5-7 lub 8-10, 11+ lat WYBRANE SOBOTY
10:00 – 16:00 Event – warsztaty tematyczne m. in.  z Minecraftem, Raspberry Pi, Micro:Bitem, Dote&Dashem oraz wiele innych –WYBRANE SOBOTY

ROBOTYKA Warsztaty Wprowadzające:
Grupa 5-7 lat (przedszkole i dzieci rozpoczynające szkołę), Grupa 8-10 lat oraz Grupa 11+ lat:
25. sierpnia (sobota), godz. 10-13
15. września (sobota), godz. 10-13
20. października (sobota), godz. 10-13
17. listopada (sobota), godz. 10-13
15. grudnia (sobota), godz. 10-13
12. stycznia (sobota), godz. 10-13
16. luty (sobota), godz. 10-13
16. marca (sobota), godz. 10-13
27. kwietnia (sobota), godz. 10-13
18. maja (sobota), godz. 10-13
15. czerwca (sobota), godz. 10-13
Koszt spotkania: 80 zł (zapewniamy drugie śniadanie i napoje)

Event – Warsztaty Tematyczne:
15. września (sobota) – Powitanie jesieni z Minecraftem (8+ lat)
20. października (sobota) – Robotowy MIX – dzień nowości w ROBOTOWIE
17. listopada (sobota) – Wyzwanie programowanie z Micro:Bitem
15. grudnia (sobota) – Rodzinne Składanie
12. stycznia (sobota) – Raspberry Pi – odkryj malinowego Scratcha
16. luty (sobota) – wkrótce
16. marca (sobota) – wkrótce
20. kwietnia (sobota) – wkrótce
18. maja (sobota) – wkrótce
15. czerwca (sobota) – wkrótce
Do wyboru karnety: MINI (2h)-60 zł, MIDI (4h+drugie śniadanie)-100 zł, MAXI (6h+drugie śniadanie i obiad)-140 zł. Przez cały czas trwania warsztatów uczestnicy mają dostęp do napojów.

CENNIK: https://www.robotowo.pl/cennik/

OFERTA: https://www.robotowo.pl/oferta/

Semestralne

Rok szkolny 2018/2019

NOWE GRUPY- REKRUTACJA RUSZA!

PONIEDZIAŁEK (start 10.09.2018)
17:30 – 19:00 Warsztaty Robotyki 5-7 lub 8 -10, 11+ lat
17:45 – 18:30 Akademia Inżyniera – nauki ścisłe dla dzieci 4-5 lat (www.placrozwoju.pl)

WTOREK (start 11.09.2018)
10:00 – 12:00 Placowe Przedszkole – zajęcia adaptacyjne 1.5-3 lat (www.placrozwoju.pl)
17:30 – 19:00 PROGRAMOWO – nauka programowania 10+ lat

ŚRODA (start 12.09.2018)
17:30 – 18:15 Pomysłowe Klocki – zajęcia ogólnorozwojowe 2-3 lat (www.placrozwoju.pl)
17:15 – 18:45 Warsztaty Robotyki– 5-7 lub 8 -10, 11+ lat

CZWARTEK (start 13.09.2018)
10:00 – 12:00 Placowe Przedszkole – zajęcia adaptacyjne 1.5-3 lat (www.placrozwoju.pl)
17:45 – 18:30 Mały Konstruktor – nauki ścisłe dla dzieci 3-4 lat (www.placrozwoju.pl)

CENNIK: https://www.robotowo.pl/cennik/

OFERTA: https://www.robotowo.pl/oferta/

Półkolonie - Robotyka (5-7, 8-10,11+ lat)

Warsztaty A+B+C odbywają się w kilku terminach  do wyboru:
25-29 czerwca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
9-13 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
23-27 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
6-10 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
27-31 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Warsztaty Mistrzów I, II, III, IV odbywają się w kilku terminach do wyboru:
2-6 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
16-20 lipca (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
30.07- 3.08 (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15
20-24 sierpnia (pon-pt), codziennie godz. 9 do 16:15

Półkolonie - PROGRAMOWO (10+ lat)

Poziomy A+B+C w trzech terminach do wyboru:
2 – 6 lipca, codziennie w godz. 9:00-16:15
16-20 lipca, codziennie w godz. 9:00-16:15
27-31 sierpnia, codziennie w godz. 9:00-16:15

Warsztaty Mistrzów I, II, III  równolegle w terminie:
30.07- 3.08, codziennie w godz. 9:00-16:15

Półkolonie - Akademia Inżyniera (4-5 lat)

W dwóch terminach do wyboru:
6-10 sierpnia, w godz. 9:00- 16:15
9-13 lipca, w godz. 9:00- 16:15