NASZA KADRA

Nasi instruktorzy posiadają wszelkie niezbędne badania i kursy potrzebne do pracy z dziećmi.

Przechodzą przez system szkoleń wewnętrznych z zakresu robotyki i programowania, a awans na kolejny stopień instruktorski uzależniony jest od ilości przepracowanych godzin (doświadczenia) oraz pozytywnego zaliczenia superwizji (warsztatów pod niezapowiedzianym nadzorem).

Wojciech Mroczek

Trener

Absolwent pedagogiki społeczno-opiekuńczej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbywał praktyki pedagogiczne w szkołach oraz placówkach wsparcia dziennego, jak również pracował jako animator podczas przyjęć dla dzieci. Interesuje się fantastyką oraz nowinkami ze świata technologii. Wolny czas wypełnia podróżami i czytaniem książek. Prywatnie tata Floriana i Teresy.

Ponad 2.500 godzin

Przeprowadzonych warsztatów robotyki oraz programowania

Sara Zago-Tastekin

Trener, Superwizor

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi rozwija jako instruktor harcerski i drużynowa gromady zuchowej oraz prowadząc przyjęcia urodzinowe, jako animator. Wychowawca klas 1-3 w jednej z Krakowskich szkół. Interesuje się literaturą psychologiczną i fantastyczną.

Ponad 1.800 godzin

Przeprowadzonych warsztatów robotyki oraz programowania

Małgorzata Kożuch

Trener

Studentka kierunku turystyka historyczna i dziedzictwo kulturowe na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła jako instruktor harcerski i drużynowa harcerska oraz udzielając korepetycji. W wolnym czasie  bierze udział w wolontariacie. Pasjonatka wycieczek górskich i czytania książek.

Ponad 1.800 godzin

Przeprowadzonych warsztatów robotyki oraz programowania

Agnieszka

Agnieszka Ligas

Instruktor

Studentka Turystyki Historycznej i Dziedzictwa Kulturowego na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie. Doświadczenie z dziećmi zdobyła poprzez praktyki i wolontariat, a także opiekę nad młodszym rodzeństwem. Interesuje się fotografią, literaturą i licznymi aspektami filmu. Zbiera wiedzę w zakresie multisensoryczności na odwiedzanych wystawach artystycznych i muzealnych.

Ponad 800 godzin

Przeprowadzonych warsztatów robotyki oraz programowania

Julia Szczurek

Instruktor

Studentka Pedagogiki ogólnej na Akademii Ignatianum. Doświadczenie z dziećmi zdobyła jako przyboczna w ZHR oraz animator zabaw i spotkań formacyjnych dla dzieci i młodzieży. Lubi grać na gitarze, interesuje się żeglarstwem oraz survivalem.

Ponad 700 godzin

Przeprowadzonych warsztatów robotyki oraz programowania

Michał Śmielowski

Instruktor

Uczeń kierunku Terapii Zajęciowej w policealnej szkole Teb. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył pracując w parku rozrywki oraz na eventach. We wcześniejszych latach uczęszczał do świetlicy „Akademia Młodzieży”(Towarzystwa Przyjaciół Dzieci), udzielając pomoc wśród wychowawców. W wolnym czasie lubi podróżować, chodzić po górach, jeździć na rowerze, pływać, słuchać muzyki oraz malować.

Ponad 500 godzin

Przeprowadzonych warsztatów robotyki oraz programowania

Dawid Mioduszewski

Instruktor

Student fizjoterapii w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył udzielając korepetycji oraz opiekując się młodszym rodzeństwem. W wolnym czasie lubi podróżować, czytać książki, spacerować i grać w gry komputerowe.

Ponad 300 godzin

Przeprowadzonych warsztatów robotyki oraz programowania

Kinga Partyka

Młodszy Instruktor

Studentka logopedii na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk pedagogicznych, logopedycznych oraz korepetycji. W wolnym czasie uwielbia czytać książki oraz oglądać filmy, szczególnie z zakresu psychologii.

Karolina Sikora

Młodszy Instruktor

Studentka kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie im. KEN w Krakowie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk na studiach i w trakcie prowadzenia animacji dla dzieci. Jej największą pasją jest śpiewanie. W wolnych chwilach lubi też grać na keyboardzie oraz czytać książki, szczególnie z zakresu psychologii i pedagogiki.

Kinga Wilk

Młodszy Instruktor

Studentka kierunku Zarządzanie Informacją i Publikowanie Cyfrowe na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła udzielając korepetycji. W wolnym czasie lubi grać w gry komputerowe oraz czytać książki.

Igor Korczyński

Młodszy Instruktor

Student kierunku Kognitywistyka na Uniwersytecie Komisji Edukacji Narodowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobył w harcerstwie. Pasjonat sprzętu komputerowego oraz uprawy roślin.