Nasi instruktorzy posiadają wszelkie niezbędne badania i kursy potrzebne do pracy z dziećmi.

Przechodzą przez system szkoleń wewnętrznych z zakresu robotyki i programowania, a awans na kolejny stopień instruktorski uzależniony jest od ilości przepracowanych godzin (doświadczenia) oraz pozytywnego zaliczenia superwizji (warsztatów pod niezapowiedzianym nadzorem).

Instruktor zajęć dla dzieci- Ilona

Ilona Małek

Trener

Warsztaty robotyki prowadzi we wszystkich grupach wiekowych od ponad 4 lat. Absolwentka pedagogiki społeczno-opiekuńczej oraz doradztwa zawodowego
i edukacyjnego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Doświadczenie
w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas praktyk, wolontariatu, a także licznych akcji charytatywnych. W wolnym czasie zajmuje się rękodziełem. Prywatnie mama Kasi i Rafałka.

Aleksandra Wiśniewska

Trener

Warsztaty robotyki prowadzi we wszystkich grupach wiekowych. Absolwentka turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz psychologii
w zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie Pedagogicznym. Kilkuletnie doświadczenie
w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas prowadzenia warsztatów plastycznych, animacji czasu wolnego oraz pilotażu wycieczek szkolnych.
W wolnym czasie uwielbia chodzić po górach oraz przemierzać niezliczone kilometry na rowerze. Pasjonatka podróży.

Instruktor zajęć dla dzieci- Mateusz

Mateusz Rosół

Trener

Instruktor robotyki we wszystkich grupach wiekowych. Absolwent socjologii na Akademii Górniczo-Hutniczej oraz student pedagogiki Akademii Ignatianum
w Krakowie. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał jako wychowawca kolonijny, korepetytor oraz wolontariusz w domu dziecka. W czasie wolnym działa w organizacjach pozarządowych, majsterkuje, podróżuje autostopem i gotuje. Uwielbia filmy dokumentalne, reportaże oraz jamniki.

Instruktor zajęć dla dzieci- Kasia

Katarzyna Rogóż

Trener

Instruktor we wszystkich grupach wiekowych. Absolwentka biologii eksperymentalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w  Krakowie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w szkołach podstawowych podczas praktyk zawodowych i wolontariatu. W wolnej chwili interesuje się pielęgnacją roślin doniczkowych i ogrodowych oraz akwarystyką.

Instruktor zajęć dla dzieci- Adrian

Adrian Jarosz

Trener

Instruktor robotyki w grupach młodszych i starszych. Z wykształcenia inżynier fizyki technicznej oraz nauczyciel fizyki po Politechnice Krakowskiej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał kierując zespołem pieśni i tańca, prowadząc warsztaty z gry na instrumentach ludowych oraz jako opiekun wycieczek dla dzieci i młodzieży. W czasie wolnym „muzykuje”, grając na skrzypcach, akordeonie, gitarze i na kontrabasie w różnych zespołach.

Instruktor zajęć dla dzieci- Maciek

Maciej Ptasiński

Starszy Instruktor

Instruktor robotyki we wszystkich grupach wiekowych. Student malarstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał prowadząc warsztaty oraz eventy gier bitewnych w szkołach. W wolnej chwili poszerza swoją wiedzą z działu grafiki cyfrowej, a także interesuje się literaturą oraz muzyką.

Instruktor zajęć dla dzieci- Tobiasz

Tobiasz Porębski

Starszy Instruktor

Instruktor w starszych grupach wiekowych. Student Informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobył podczas prowadzenia kursów programowania gier dla najmłodszych oraz organizując warsztaty programistyczne dla dzieci z ramienia Koła Studentów Informatyki. W wolnym czasie lubi biegać i tworzyć gry komputerowe.

Żaneta Włodarczyk

Żaneta Włodarczyk

Starszy Instruktor

Instruktor robotyki we wszystkich grupach wiekowych. Absolwentka Turystyki
i Rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz studentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy
z dziećmi zdobyła jako wolontariusz Domu Małego Dziecka w Krakowie, Stowarzyszenia Siemacha oraz Projektu Anioł, a także jako opiekunka do dzieci. W wolnym czasie uczęszcza na warsztaty ceramiki, kulinarne i fotograficzne. Lubi podróżować i jeździć na rowerze.

Marcin Marczewski

Starszy Instruktor

Studiuje automatykę i robotykę na Akademii Górniczo-Hutniczej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał jako wychowawca kolonijny oraz opiekun grup dzieci
i młodzieży. Pasjonuje się budowaniem robotów oraz nowymi technologiami. Uwielbia żeglować i chodzić po górach.

Instruktor zajęć dla dzieci- Sara

Sara Zago

Instruktor

Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi rozwija jako instruktor harcerski i drużynowa gromady zuchowej oraz prowadząc przyjęcia urodzinowe, jako animator. W wolnych chwilach angażuje się w wolontariat. Interesuje się literaturą psychologiczną i fantastyczną.

Iwona Stus

Instruktor

Absolwentka historii na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz ochrony dóbr kultury na Uniwersytecie Papieskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła dzięki długoletniej służbie w harcerstwie, a także jako wychowawca kolonijny. Bardzo lubi książki z zakresu psychologii oraz ambitne kino. Wolne chwile przeznacza na to, co twórcze – od tworzenia lalek z włóczki i ozdób z korali po projekty graficzne.

Anna Żołnierek

Instruktor

Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła jako praktykantka
w przedszkolach i szkołach, a także jako ulubiona ciocia 5- letniej Julki. Uwielbia dobre książki, kino i muzykę. Praca z dziećmi daje jej dużo radości, a także satysfakcji.

Paweł Haraf

Instruktor

Studiuje agroekologie i ochronę roślin na Uniwersytecie Rolniczym. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał jako wychowawca kolonijny. Pasjonat budowania i programowania robotów. Uwielbia jeździć na rowerze, oraz układać puzzle.

Wojciech Mroczek

Młodszy Instruktor

Student pedagogiki społeczno-opiekuńczej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbywał praktyki pedagogiczne w szkołach oraz placówkach wsparcia dziennego, jak również pracował jako animator podczas przyjęć dla dzieci. Interesuje się fantastyką oraz nowinkami ze świata technologii. Wolny czas wypełnia podróżami i czytaniem książek.