Nasi instruktorzy posiadają wszelkie niezbędne badania i kursy potrzebne do pracy z dziećmi.

Przechodzą przez system szkoleń wewnętrznych z zakresu robotyki i programowania, a awans na kolejny stopień instruktorski uzależniony jest od ilości przepracowanych godzin (doświadczenia) oraz pozytywnego zaliczenia superwizji (warsztatów pod niezapowiedzianym nadzorem).

Instruktor zajęć dla dzieci- Ilona

Ilona Małek

Trener

Warsztaty robotyki prowadzi we wszystkich grupach wiekowych od ponad 4 lat. Absolwentka pedagogiki społeczno-opiekuńczej oraz doradztwa zawodowego i edukacyjnego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas praktyk, wolontariatu, a także licznych akcji charytatywnych. W wolnym czasie zajmuje się rękodziełem oraz uczestniczy w spotkaniach RPG, gdzie szlifuje umiejętności kreatywnego myślenia. Prywatnie mama Kasi i Rafałka.

Instruktor zajęć dla dzieci- Mateusz

Mateusz Rosół

Starszy Instruktor

Instruktor robotyki we wszystkich grupach wiekowych. Absolwent socjologii na Akademii Górniczo-Hutniczej. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał jako wychowawca kolonijny, korepetytor oraz wolontariusz w domu dziecka. W czasie wolnym działa w organizacjach pozarządowych, majsterkuje, podróżuje autostopem i gotuje. Uwielbia filmy dokumentalne, reportaże oraz jamniki.

Aleksandra Wiśniewska

Starszy Instruktor

Warsztaty robotyki prowadzi we wszystkich grupach wiekowych. Absolwentka turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym i studentka psychologii w zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas prowadzenia warsztatów plastycznych, animacji czasu wolnego oraz pilotażu wycieczek szkolnych. W wolnym czasie uwielbia chodzić po górach oraz przemierzać niezliczone kilometry na rowerze. Pasjonatka podróży.

Instruktor zajęć dla dzieci- Mateusz

Mateusz Stanuszek

Starszy Instruktor

Instruktor robotyki we wszystkich grupach wiekowych. Student Edukacji techniczno-informatycznej  na Akademii Górniczo-Hutniczej. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał jako nauczyciel prowadzący dodatkowe zajęcia z zakresu programowania oraz grafiki 3D w jednej ze szkół podstawowych w Krakowie. W wolnych chwilach rozszerza wiedzę z zakresu IT oraz odpoczywa przemierzając  górskie szlaki rowerowe.

Instruktor zajęć dla dzieci- Kasia

Katarzyna Rogóż

Starszy Instruktor

Instruktor we wszystkich grupach wiekowych. Absolwentka biologii na oraz biologii eksperymentalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w  Krakowie. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w szkołach podstawowych podczas praktyk zawodowych i wolontariatu. W wolnej chwili interesuje się pielęgnacją roślin doniczkowych i ogrodowych oraz akwarystyką.

Instruktor zajęć dla dzieci- Adrian

Adrian Jarosz

Starszy Instruktor

Instruktor robotyki w grupach młodszych i starszych. Z wykształcenia inżynier fizyki technicznej oraz student pedagogiki na Politechnice Krakowskiej. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał kierując zespołem pieśni i tańca, prowadząc warsztaty z gry na instrumentach ludowych oraz jako opiekun wycieczek dla dzieci i młodzieży. W czasie wolnym “muzykuje”, grając na skrzypcach, akordeonie, gitarze i na kontrabasie w różnych zespołach.

Instruktor zajęć dla dzieci- Maciek

Maciej Ptasiński

Starszy Instruktor

Instruktor robotyki we wszystkich grupach wiekowych. Student malarstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywał prowadząc warsztaty oraz eventy gier bitewnych w szkołach oraz jednej z krakowskich firm. W wolnej chwili poszerza swoją wiedzą z działu grafiki cyfrowej, a także interesuje się literaturą oraz muzyką.

Instruktor zajęć dla dzieci- Tobiasz

Tobiasz Porębski

Starszy Instruktor

Instruktor w starszych grupach wiekowych. Student Informatyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobył podczas prowadzenia kursów programowania gier dla najmłodszych oraz organizując warsztaty programistyczne dla dzieci z ramienia Koła Studentów Informatyki. W wolnym czasie lubi biegać i tworzyć gry komputerowe.

Instruktor zajęć dla dzieci- Sara

Sara Zago

Instruktor

Instruktor w młodszych grupach wiekowych. Studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła przez bycie instruktorem harcerskim i drużynową gromady zuchowej oraz prowadzenie przyjęć urodzinowych, jako animator. W wolnych chwilach angażuje się w wolontariat. Interesuje się literaturą psychologiczną i fantastyczną.

Instruktor zajęć dla dzieci- Kamila

Kamila Zajdel

Instruktor

Instruktor w młodszych grupach. Studentka psychologii i studium pedagogicznego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie w pracy z z dziećmi i młodzieżą zdobywała prowadząc warsztaty z zakresu kompetencji miękkich, uczestnicząc w praktykach studenckich w poradni psychologiczno-pedagogicznej, a także udzielając korepetycji. Czas wolny spędza na podróżowaniu, czytaniu literatury fantastycznej oraz oglądaniu filmów.

Żaneta Włodarczyk

Żaneta Włodarczyk

Instruktor

Instruktor robotyki we wszystkich grupach wiekowych. Absolwentka Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz studentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła jako wolontariusz Domu Małego Dziecka w Krakowie, Stowarzyszenia Siemacha oraz Projektu Anioł, a także jako opiekunka do dzieci. W wolnym czasie uczęszcza na warsztaty ceramiki, kulinarne i fotograficzne. Lubi podróżować i jeździć na rowerze.

Jakub Turaj

Instruktor

Warsztaty prowadzi w starszych grupach wiekowych. Student Automatyki i Robotyki na Akademii Górniczo-Hutniczej. Swoje pierwsze doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał udzielając lekcji fizyki oraz na licznych wolontariatach. W wolnym czasie gra na wszelkich instrumentach, które wpadną mu w ręce i z pasją poszerza wiedzę o robotyce.

Iwona Stus

Instruktor

Absolwentka historii na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz ochrony dóbr kultury na Uniwersytecie Papieskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła dzięki długoletniej służbie w harcerstwie, a także jako wychowawca kolonijny. Bardzo lubi książki z zakresu psychologii oraz ambitne kino. Wolne chwile przeznacza na to, co twórcze – od tworzenia lalek z włóczki i ozdób z korali po projekty graficzne.

Michał Stachera

Młodszy Instruktor

Warsztaty prowadzi we wszystkich grupach wiekowych. Studiuje Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, ponadto jest w trakcie przygotowania pedagogicznego. Pierwsze szlify w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał podczas wolontariatu w Zespole Szkół Specjalnych i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Krakowie. W wolnych chwilach pochłania książki oraz gra w siatkówkę i piłkę ręczną.

Barbara Bałazy

Młodszy Instruktor

Studentka matematyki na Akademii Górniczo-Hutniczej. Ukończyła również studium pedagogiczne na Wydziale Humanistycznym tej uczelni. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła udzielając korepetycji, opiekując się dziećmi oraz pracując jako wychowawca w świetlicy środowiskowej. Pochłania książki podczas nużących podróży komunikacją miejską. Uwielbia wędrówki po górach, zumbę i jazdę na nartach.

Marcin Marczewski

Młodszy Instruktor

Prowadzi warsztaty we wszystkich grupach wiekowych. Studiuje Automatykę i Robotykę na Akademii Górniczo-Hutniczej. Doświadczenie zdobywał jako wychowawca kolonijny oraz opiekun grup dzieci i młodzieży. Pasjonuje się budowaniem robotów oraz nowymi technologiami. Uwielbia żeglować i chodzić po górach.

Wojciech Mroczek

Młodszy Instruktor

Student Pedagogiki Społeczno-Opiekuńczej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Odbywał praktyki pedagogiczne w szkołach oraz placówkach wsparcia dziennego, jak również zajmował się animacją na różnych okolicznościowych imprezach. Interesuje się fantastyką, ciekawostkami dotyczącymi świata oraz nowinkami ze świata technologii. Wolny czas wypełnia podróżami i czytaniem książek.