Kim jesteśmy.

Działalność prowadzimy pod nazwą Grzegorz Całko Robotowo i Robotowo Sp. z o.o., Armii Krajowej 12/U3, 30-150 Kraków

Adres strony internetowej: https://www.robotowo.pl

Adres siedzib:

ul. Armii Krajowej 12 (zjazd, jak na stację Circle K)
30-150 Kraków

Kontakt telefoniczny:

+48 663 890 511 (ul. Armii Krajowej 12)
+48 795 400 997 (warsztaty w szkołach)

Kontakt e-mailowy:

warsztaty@robotowo.pl(warsztaty, urodziny i obsługa grup zorganizowanych)

szkoly@robotowo.pl(warsztaty w szkołach)

Jakie dane zbieramy i dlaczego to robimy.

Dane osobowe (tj. imię i nazwisko uczestnika, imię i nazwisko opiekuna, rok i miesiąc urodzenia uczestnika, adresy e- mail, telefon opiekuna/rodzica) zbierane są przez Robotowo wyłącznie w celu ich przetwarzania do celów realizacji warsztatów. Potrzebujemy ich do ustalenia odpowiedniej grupy dla uczestnika warsztatów oraz do kontaktu z opiekunem w sprawach dotyczących zajęć tj. bieżące sprawy dotyczące grupy, płatności, itp.

Jak przetwarzamy dane.

Administratorem danych jest Grzegorz Całko Robotowo i Robotowo Sp. z o.o. jednak w celu zachowania jak największego bezpieczeństwa korzystamy z usług firm, które są procesorem danych. To znaczy  dostarczają systemy, które pomagają nam w obsłudze klientów. Nie są one właścicielem danych, nie mogą ich używać do własnych celów, przetwarzają je tylko na zlecenie administratora danych (czyli nasze zlecenie) oraz dbają o ich bezpieczeństwo.

System do obsługi płatności:
Fakturownia Sp. z o.o.
00-389 Warszawa, ul. Smulikowskiego 6/8
NIP 5213704420
https://fakturownia.pl/
Link do podstrony o bezpieczeństwie: https://fakturownia.pl/bezpieczenstwo

Serwer oraz usługi e-mail:
zenbox sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 7
42-200 Częstochowa
NIP: 9492191021

Newsletter/ mailing :

Do gromadzenia i zarządzania mailami osób zapisanych do newslettera korzystamy z

MailerLite (https://www.mailerlite.com)

MailerLite jest procesorem składuje dane na serwerach zlokalizowanych na Litwie w Unii Europejskiej

Firma księgowa: 

Aneta Bondel- Brewczyńska i Krzysztof Brewczyński wspólnicy spółki cywilnej

Dobra Firma Księgowa s.c. Aneta Bondel-Brewczyńska, Krzysztof Brewczyński

NIP: 9452121698

Formularz kontaktowy:
Wszystkie strony i podstrony robotowo.pl zabezpieczone są certyfikatem SSL (https).  Poświadcza on wiarygodność domeny oraz jej właściciela. Potwierdza bezpieczeństwo szyfrowania danych pomiędzy użytkownikiem strony a serwerem. Pozwala zachować poufność danych. Formularze obsługiwane są przez naszą stronę. Po poprawnym wypełnieniu formularza dane trafiają na nasze skrzynki mailowe, a Państwo otrzymują potwierdzenie na swój adres mailowy.

Pliki Cookies (ciasteczka)

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Używamy narzędzia Google Analytics (https://www.google.com/analytics/) do monitoringu odwiedzin stron, a okres przechowywania danych to 14 miesięcy.  Korzystamy również z anonimizacji adresów IP (https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=pl)

Okres przechowywania danych

Jeżeli prawo nas nie obliguje do innego działania przechowujemy Państwa dane przez 36 miesięcy od ostatniego skorzystania z naszych usług. Jeśli Państwo nie korzystają z naszych usług przez okres 36 miesięcy, dane są usuwane. Dlaczego tyle? Doświadczenie pokazało nam, że tyle powinniśmy przechowywać historię odbytych przez uczestnika warsztatów, a co za tym idzie innych wyżej wymienionych danych, żeby dobrze dopasować poziom kolejnych szkoleń.

Jakie prawa Państwu przysługują.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi warsztatowej.  Zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych z Bazy Klientów. Usunięcie danych będzie skutkowało również usunięciem historii odbytych warsztatów.

Poprawienie danych lub ich usunięcie może odbyć się poprzez kontakt mailowy pod adresem: warsztaty@robotowo.pl

Jak dbamy o Państwa dane.

W celu zadbania o bezpieczeństwo Państwa danych staramy korzystać z usług sprawdzonych dostawców systemów informatycznych. Korzystamy z szyfrowanych połączeń z ich serwerami, a ewentualne kopie zapasowe umieszczamy na szyfrowanych nośnikach. Dla naszych instruktorów tworzymy listy z imieniem i nazwiskiem uczestnika warsztatów oraz telefonem i e-mailem do kontaktu z opiekunem. Listy przechowywane są w zamkniętej szafie, a nieaktualne niszczone w niszczarce. Na bieżąco szkolimy naszych pracowników, jak powinni dbać o poufność powierzonych im danych.

Osoby zapisane na newsletter.

Wiadomości z informacjami co się u Nas dzieje wysyłane są średnio dwa razy w miesiącu (maksymalnie raz w tygodniu). Zaznaczając zgodę na newsletter wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Grzegorz Całko Robotowo i Robotowo Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Armii Krajowej 12/U3, w celu zapisu i świadczenia usług Newsletter.  Zgoda może być odwołana w każdym czasie przez kontakt mailowy na warsztaty@robotowo.pl lub przez dedykowany link zawarty w wiadomości newslettera