Dziękujemy za rezerwację imprezy urodzinowej. Na tej stronie mogą Państwo zaakceptować regulamin organizacji urodzin. Po wypełnieniu formularz zostanie przesłana na nasz e-mail: warsztaty@robotowo.pl oraz na e-mail podany przez Państwa w poniższym formularzu. Dane te nie są przechowywane przez naszą stronę. E-mail trafia do naszego serwera pocztowego i przetwarzany jest zgodnie z naszą polityką prywatności

  Proszę o wypełnienie poniższych informacji oraz zapoznanie się z regulaminem obiektu. Pozwoli nam to przyśpieszyć proces przyjmowania Państwa w dniu urodzin.

  Organizator: Robotowo Sp. z o.o., Armii Krajowej 12/U3, 30-150 Kraków
  Lokalizacja:
  Solenizant:
  Opiekun:
  Data i godzina rezerwacji:
  E-mail:
  Telefon kontaktowy:

  REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIEKTU PODCZAS IMPREZ URODZINOWYCH w ROBOTOWO
  1.Uczestnicy imprezy (dzieci i rodzice) rezerwują lokal na wyłączność w czasie trwania urodzin. Jednak korzystają z sal i sprzętu wskazanego przez osoby obsługujące imprezę.
  2.Ostateczną liczbę uczestników należy podać Organizatorowi najpóźniej dwa dni przed planowaną imprezą. Będzie ona stanowiła podstawę do rozliczeń
  3.Dzieci podczas warsztatów pozostają pod opieką prowadzących i stosują się do ich poleceń. Jeśli w czasie urodzin w obiekcie znajduje się dziecko, które nie uczestniczy w zorganizowanych aktywnościach (jest np. młodszym rodzeństwem uczestnika urodzin), pozostaje pod stałą opieką rodzica lub opiekuna, który go przyprowadził.Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość wykupienia opieki dla dzieci młodszych.
  4. Ze względów bezpieczeństwa nie organizujemy zabaw z piniatą. Jeżeli rodzic zdecyduje się na taką atrakcję zobowiązany jest do samodzielnej organizacji tej części urodzin, biorąc na siebie odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestników zabawy.
  5. Ze względu na zainstalowany system p.poż. zabrania się używania rac do tortu.
  6.Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz podłączania własnych urządzeń elektrycznych.
  7.Aktualne opisy zabaw oraz cennik znajduje się pod adresem: https://www.robotowo.pl/urodziny/
  8.Wszystkie ustalenia potwierdzane są przez organizatora drogą e-mailową.

  Ankieta Skąd dowiedział(a) się Pan(i) o ROBOTOWIE ? (ankieta dobrowolna)
  miastodzieci.pl
  czasdzieci.pl
  pozaszkolne.pl
  wyszukiwarka internetowa (google, onet itp.)
  ulotka
  witryna,szyldy
  znajomi,rodzina
  prezentacja,plakat w przedszkolu,szkole
  reklama na samochodzie